FC Tiki-Taka Brno vs Blackfield Gems (3:3)-Dohráno

KDY: 04.10.2023

V KOLIK: 20:45

KDE: Sportovní 2a – Ponava, Brno

Včera večer se střetli dva soupeři ze spodu tabulky páté ligy, aby vybojovali tři body a posunuly se výš. Výsledek překvapil všechny. První poločas byl hodně ospalý a jak domácí tak hosté nebyli na svých nohách. Jediné dva momenty, které stály za zmínku byl první gól domácích (13. minuta 1:0) a druhý (17.minuta 2:0). Tým Tiki-Taka tak ukázal na svém hřišti mírnou převahu, když využil větší nepozornosti hráčů černých polí. Přestávka mezi první a druhou hrací dobou dala obou týmům slušný nákop, neboť tady se dalo už na hru dívat. Nejen, že padaly góly na obou stranách, ale i karty. Zajímavá situace nastala, když se strhla malá potyčka mezi dvěma hráči u autové čáry, kteří se nebyli schopni dohodnout, kdo dostane míč na vhazování a tak dostali jak domácí tak hosté kartu. Krátce poté se podařilo týmu Blackfield vmístit první gól a to přesněji hráči Martinovi Pitrunovi po asistenci Lukáše Matysky(38. minuta 2:1). Druhý gól hostů na sebe nenechal dlouho čekat a krátce po rozehrávce domácích přebralo míč duo Michael Supek a Adam Zezula. Tihle dva spoluhráči se znají už od mala a mají za sebou dlouhé léta společného fotbalu. To bylo na hřišti taky videť, neboť se Michaelovi Supkovi podařilo poslat míč do prázdné branky. Adam Zezula na sebe natáhl domácího obránce a poslal přihrávku rovnou před bránu soupeře, kde už stál Michael krásně nachystaný(39. minuta 2:2). Tým Tiki-Taka nechtěl za každou cenu prohrát. Úvodní dva góly z prvního poločasu hráče nakoply. To se jim také vrátilo, když poslali svoji třetí branku za záda bránícího Lukáše Matysky a vyhoupli se tak do vedení(46. minuta 3:2). Horkokrevný mladík Martin Pitrun nechtěl nechat svůj tým prohrát. Ukázal to při ukázkové práci, když po kopnutém rohu od spoluhráče Adama Štalmacha bleskově zakročil před bližší tyč soupeře a vyrovnal tak pro svůj tým zápas(49. minuta 3:3). Do konce zbývalo ještě 11. minut hrací doby a oba týmy nechtěli odejít se ziskem jednoho bodu. Troufám si říct nezaujatě, že až na pár momentů měl náš tým pěknou převahu a je škoda, že se jim nepodařilo skóre posunout alespoň o dva góly. Utkání tak skončilo za stavu 3:3. Děkujeme lidem, kteří se na nás přišli podívat a doufáme, že přijdete zas ! Děkujeme i soupeři za pěkný zápas a budeme se těšit na jarní odvetu v druhé polovině sezóny. GO BLACKFIELD !