5. GASTROSHOP24.CZ LIGA

5. Liga GASTROSHOP24.CZ LIGA

2023/2024
#
Klub
Z
V
R
P
G
OG
SK
B
1
14
12
1
1
91
26
65
37
2
Bitches
V
P
V
V
V
14
11
1
2
77
44
33
34
3
AMENINA 08
V
R
V
V
V
13
9
1
3
54
25
29
28
4
14
8
2
4
61
40
21
26
5
FC Erekce
V
V
P
P
P
14
7
2
5
52
54
-2
23
6
C. F. Relax
V
P
V
P
P
14
7
2
5
53
56
-3
23
7
13
6
0
7
70
73
-3
18
8
14
5
2
7
54
40
14
17
9
14
5
2
7
54
68
-14
17
10
14
3
3
8
31
65
-34
12
11
13
3
0
10
31
72
-41
9
12
15
2
2
11
35
67
-32
8
13
14
2
2
10
36
69
-33
8
- Přímý postup do 4. ligy
- Baráž (10. z 4. ligy proti 4. z 5. ligy a 11. z 4. ligy proti 3. z 5. ligy)
- Baráž (9. z 5. ligy proti 4. z 6. ligy a 10. z 5. ligy proti 3. z 6. ligy)
- Přímý sestup do 6. ligy
Matchweek 26
09/05/2024
- 20:15
AMENINA 08
- -
Kopačky pomáhají
28/05/2024
- 18:30
MK Slatina Brno
- -
Bitches
10/06/2024
- 20:00
C. F. Relax
- -
Blackfield Gems
14/06/2024
- 19:00
SK Jinačovice
- -
The Goalbusters
Matchweek 25
17/04/2024
- 19:00
The Goalbusters
- -
C. F. Relax
23/04/2024
- 19:30
Bitches
- -
FC Erekce
09/05/2024
- 18:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
FC Erekce
19/05/2024
- 14:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
SK Jinačovice
04/06/2024
- 18:30
MK Slatina Brno
- -
Los Arbitros "B"
04/06/2024
- 19:30
Blackfield Gems
- -
AMENINA 08
10/06/2024
- 20:45
FC Tiky-Taka Brno
- -
Royal Flush "C"
Matchweek 24
10/05/2024
- 19:15
SK Jinačovice
- -
Bitches
10/06/2024
- 20:00
AMENINA 08
- -
The Goalbusters
12/06/2024
- 18:30
MK Slatina Brno
- -
FC Tiky-Taka Brno
13/06/2024
- 19:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
C. F. Relax
13/06/2024
- 19:15
FC Erekce
- -
Los Arbitros "B"
13/06/2024
- 20:15
Kopačky pomáhají
- -
Blackfield Gems
Matchweek 23
08/04/2024
- 20:45
Royal Flush "C"
- -
Los Arbitros "B"
02/06/2024
- 14:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
AMENINA 08
03/06/2024
- 21:00
FC Tiky-Taka Brno
- -
FC Erekce
04/06/2024
- 18:30
The Goalbusters
- -
Kopačky pomáhají
05/06/2024
- 19:30
Bitches
- -
C. F. Relax
07/06/2024
- 19:00
SK Jinačovice
- -
Los Arbitros "B"
Matchweek 22
28/05/2024
- 18:00
FC Erekce
- -
Royal Flush "C"
28/05/2024
- 19:30
Blackfield Gems
- -
The Goalbusters
29/05/2024
- 20:00
AMENINA 08
- -
Bitches
30/05/2024
- 19:00
SK Jinačovice
- -
FC Tiky-Taka Brno
30/05/2024
- 19:00
Kopačky pomáhají
- -
TJ Sokol Ostrovačice
30/05/2024
- 20:15
C. F. Relax
- -
Los Arbitros "B"
05/06/2024
- 18:15
MK Slatina Brno
- -
Royal Flush "C"
Matchweek 21
22/05/2024
- 18:15
MK Slatina Brno
- -
FC Erekce
22/05/2024
- 19:30
Bitches
- -
Kopačky pomáhají
23/05/2024
- 18:30
TJ Sokol Ostrovačice
- -
Blackfield Gems
Matchweek 20
13/05/2024
- 20:00
C. F. Relax
- -
Royal Flush "C"
14/05/2024
- 19:45
Blackfield Gems
- -
Bitches
16/05/2024
- 18:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
The Goalbusters
16/05/2024
- 18:30
SK Jinačovice
- -
MK Slatina Brno
16/05/2024
- 19:00
AMENINA 08
- -
FC Tiky-Taka Brno
16/05/2024
- 20:15
Kopačky pomáhají
- -
Los Arbitros "B"
22/05/2024
- 19:30
FC Tiky-Taka Brno
- -
C. F. Relax
23/05/2024
- 19:30
Los Arbitros "B"
- -
AMENINA 08
23/05/2024
- 20:15
Royal Flush "C"
- -
SK Jinačovice
Matchweek 19
03/05/2024
- 18:30
SK Jinačovice
- -
FC Erekce
06/05/2024
- 20:00
Royal Flush "C"
- -
AMENINA 08
07/05/2024
- 18:30
MK Slatina Brno
- -
C. F. Relax
09/05/2024
- 20:30
Los Arbitros "B"
- -
Blackfield Gems
09/05/2024
- 21:00
FC Tiky-Taka Brno
- -
Kopačky pomáhají
Matchweek 18
30/04/2024
- 19:30
Blackfield Gems
- -
FC Tiky-Taka Brno
02/05/2024
- 18:30
TJ Sokol Ostrovačice
- -
Bitches
02/05/2024
- 19:00
Kopačky pomáhají
- -
Royal Flush "C"
02/05/2024
- 20:15
C. F. Relax
- -
FC Erekce
07/05/2024
- 19:30
Bitches
- -
The Goalbusters
Matchweek 17
24/04/2024
- 18:15
MK Slatina Brno
- -
Kopačky pomáhají
25/04/2024
- 18:00
FC Erekce
- -
AMENINA 08
25/04/2024
- 18:30
TJ Sokol Ostrovačice
- -
Los Arbitros "B"
25/04/2024
- 20:15
Royal Flush "C"
- -
Blackfield Gems
25/04/2024
- 21:00
FC Tiky-Taka Brno
- -
The Goalbusters
26/04/2024
- 18:30
SK Jinačovice
- -
C. F. Relax
30/04/2024
- 18:30
MK Slatina Brno
- -
AMENINA 08
30/04/2024
- 20:45
The Goalbusters
- -
Los Arbitros "B"
Matchweek 16
16/04/2024
- 20:30
Bitches
- -
Los Arbitros "B"
18/04/2024
- 19:30
Kopačky pomáhají
- -
FC Erekce
Matchweek 15
15/03/2024
- 19:00
The Goalbusters
4 1
Royal Flush "C"
09/04/2024
- 19:30
FC Erekce
3 6
Blackfield Gems
10/04/2024
- 18:00
MK Slatina Brno
- -
The Goalbusters
10/04/2024
- 19:30
FC Tiky-Taka Brno
0 3
Bitches
11/04/2024
- 19:00
C. F. Relax
4 8
AMENINA 08
11/04/2024
- 20:15
Royal Flush "C"
7 1
TJ Sokol Ostrovačice
12/04/2024
- 18:00
SK Jinačovice
2 5
Kopačky pomáhají
16/04/2024
- 19:30
Blackfield Gems
- -
MK Slatina Brno
20/04/2024
- 13:00
TJ Sokol Ostrovačice
- -
FC Tiky-Taka Brno
Matchweek 14
02/04/2024
- 19:30
Kopačky pomáhají
5 1
C. F. Relax
02/04/2024
- 20:15
The Goalbusters
10 3
FC Erekce
03/04/2024
- 19:30
Bitches
7 1
Royal Flush "C"
03/04/2024
- 20:30
Los Arbitros "B"
0 6
FC Tiky-Taka Brno
04/04/2024
- 18:00
TJ Sokol Ostrovačice
3 12
MK Slatina Brno
04/04/2024
- 19:30
Blackfield Gems
2 6
SK Jinačovice
Matchweek 13
13/09/2023
- 20:00
Los Arbitros "B"
5 6
Royal Flush "C"
27/09/2023
- 19:15
Bitches
14 5
MK Slatina Brno
19/10/2023
- 19:15
FC Erekce
2 2
TJ Sokol Ostrovačice
13/11/2023
- 19:15
The Goalbusters
5 1
SK Jinačovice
27/11/2023
- 19:15
Kopačky pomáhají
2 5
AMENINA 08
27/11/2023
- 19:30
Blackfield Gems
3 5
C. F. Relax
16/04/2024
- 19:00
AMENINA 08
- -
SK Jinačovice
Matchweek 12
04/11/2023
- 15:00
SK Jinačovice
3 3
TJ Sokol Ostrovačice
20/11/2023
- 20:45
Royal Flush "C"
2 2
FC Tiky-Taka Brno
21/11/2023
- 20:30
AMENINA 08
4 1
Blackfield Gems
22/11/2023
- 21:00
Los Arbitros "B"
3 13
MK Slatina Brno
23/11/2023
- 19:00
C. F. Relax
4 11
The Goalbusters
23/11/2023
- 21:00
FC Erekce
3 4
Bitches
Matchweek 11
13/11/2023
- 19:30
Blackfield Gems
5 4
Kopačky pomáhají
13/11/2023
- 21:00
FC Tiky-Taka Brno
6 7
MK Slatina Brno
14/11/2023
- 20:15
The Goalbusters
2 2
AMENINA 08
14/11/2023
- 21:00
Los Arbitros "B"
3 7
FC Erekce
15/11/2023
- 21:00
Bitches
4 2
SK Jinačovice
16/11/2023
- 20:15
C. F. Relax
3 2
TJ Sokol Ostrovačice
Matchweek 10
06/11/2023
- 19:15
Kopačky pomáhají
0 3
The Goalbusters
06/11/2023
- 20:00
AMENINA 08
4 1
TJ Sokol Ostrovačice
06/11/2023
- 20:45
Royal Flush "C"
4 5
MK Slatina Brno
07/11/2023
- 21:00
Los Arbitros "B"
2 0
SK Jinačovice
19/11/2023
- 20:15
C. F. Relax
5 3
Bitches
19/11/2023
- 21:00
FC Erekce
2 0
FC Tiky-Taka Brno
Matchweek 9
30/10/2023
- 19:15
The Goalbusters
3 2
Blackfield Gems
30/10/2023
- 19:30
Royal Flush "C"
1 2
FC Erekce
30/10/2023
- 20:45
FC Tiky-Taka Brno
0 3
SK Jinačovice
01/11/2023
- 21:00
Los Arbitros "B"
2 8
C. F. Relax
01/11/2023
- 21:00
Bitches
4 6
AMENINA 08
28/10/2024
- 16:00
TJ Sokol Ostrovačice
2 2
Kopačky pomáhají
Matchweek 8
21/10/2023
- 16:00
SK Jinačovice
8 0
Royal Flush "C"
23/10/2023
- 20:00
Blackfield Gems
8 0
TJ Sokol Ostrovačice
25/10/2023
- 19:30
AMENINA 08
1 2
Los Arbitros "B"
25/10/2023
- 20:00
Kopačky pomáhají
4 5
Bitches
26/10/2023
- 19:00
C. F. Relax
6 2
FC Tiky-Taka Brno
26/10/2023
- 19:15
FC Erekce
10 4
MK Slatina Brno
Matchweek 7
22/09/2023
- 17:30
MK Slatina Brno
5 3
SK Jinačovice
16/10/2023
- 19:15
The Goalbusters
10 1
TJ Sokol Ostrovačice
16/10/2023
- 19:30
FC Tiky-Taka Brno
0 5
AMENINA 08
18/10/2023
- 19:00
Los Arbitros "B"
0 5
Kopačky pomáhají
18/10/2023
- 20:15
Bitches
4 4
Blackfield Gems
19/10/2023
- 20:15
Royal Flush "C"
1 1
C. F. Relax
Matchweek 6
09/10/2023
- 20:00
Blackfield Gems
7 3
Los Arbitros "B"
09/10/2023
- 20:45
AMENINA 08
3 0
Royal Flush "C"
11/10/2023
- 20:00
The Goalbusters
2 4
Bitches
11/10/2023
- 20:00
Kopačky pomáhají
7 4
FC Tiky-Taka Brno
12/10/2023
- 19:00
C. F. Relax
5 3
MK Slatina Brno
12/10/2023
- 19:15
FC Erekce
2 2
SK Jinačovice
Matchweek 5
02/10/2023
- 19:30
Royal Flush "C"
3 9
Kopačky pomáhají
02/10/2023
- 20:00
AMENINA 08
6 2
MK Slatina Brno
04/10/2023
- 19:30
Bitches
3 1
TJ Sokol Ostrovačice
04/10/2023
- 20:00
Los Arbitros "B"
0 5
The Goalbusters
04/10/2023
- 20:45
FC Tiky-Taka Brno
3 3
Blackfield Gems
05/10/2023
- 19:15
FC Erekce
4 3
C. F. Relax
Matchweek 4
25/09/2023
- 19:15
Kopačky pomáhají
2 0
MK Slatina Brno
25/09/2023
- 20:00
Blackfield Gems
5 0
Royal Flush "C"
25/09/2023
- 20:00
AMENINA 08
1 2
FC Erekce
26/09/2023
- 19:15
C. F. Relax
3 2
SK Jinačovice
27/09/2023
- 19:15
Los Arbitros "B"
3 4
TJ Sokol Ostrovačice
27/09/2023
- 20:00
The Goalbusters
13 2
FC Tiky-Taka Brno
Matchweek 3
17/09/2023
- 16:30
SK Jinačovice
3 2
AMENINA 08
18/09/2023
- 17:45
MK Slatina Brno
10 2
Blackfield Gems
18/09/2023
- 19:30
Royal Flush "C"
3 7
The Goalbusters
20/09/2023
- 20:00
Los Arbitros "B"
3 7
Bitches
20/09/2023
- 20:45
FC Tiky-Taka Brno
3 2
TJ Sokol Ostrovačice
21/09/2023
- 19:15
FC Erekce
2 7
Kopačky pomáhají
Matchweek 2
11/09/2023
- 17:45
TJ Sokol Ostrovačice
4 3
Royal Flush "C"
11/09/2023
- 19:15
Kopačky pomáhají
6 5
SK Jinačovice
11/09/2023
- 20:00
Blackfield Gems
5 9
FC Erekce
12/09/2023
- 19:00
AMENINA 08
7 2
C. F. Relax
13/09/2023
- 20:00
Bitches
11 5
FC Tiky-Taka Brno
13/09/2023
- 20:00
The Goalbusters
10 2
MK Slatina Brno
Matchweek 1
01/09/2023
- 18:00
SK Jinačovice
14 1
Blackfield Gems
04/09/2023
- 18:15
MK Slatina Brno
2 5
TJ Sokol Ostrovačice
06/09/2023
- 19:30
FC Tiky-Taka Brno
3 5
Los Arbitros "B"
06/09/2023
- 20:45
Royal Flush "C"
3 4
Bitches
07/09/2023
- 19:15
FC Erekce
1 6
The Goalbusters
07/09/2023
- 20:15
C. F. Relax
3 3
Kopačky pomáhají

Čtěte dál

Předchozí