O klubu

Blackfield Gems

Město
Brno
Země
Stadión

Tým Blackfield Gems, vznikl roku 2017. Tenkrát se tak ještě nejmenoval a spíše než tým to byla parta kamarádů, kteří spolu pro zábavu chodili hrát fotbal. V tu dobu to nikdo nebral moc vážně, možná až na našeho prezidenta a zakladatele klubu Michaela Supka, který už tenkrát v hlavě spřádal plány na budoucí úspěchy. Po čase se hráči mezi sebou domluvily, že se zúčastní prvního společného turnaje v Březové nad Svitavou, kde vznikla myšlenka, že se tým posune dál.

Pár členů se zaregistrovalo do brněnské ligy malé kopané za tým FCC František Vláčil, který se roku 2020 rozpadl. Hráči chtěli pokračovat dál a tak se rozhodli pod vedením Michaela Supka, založit vlastní fotbalový klub s názvem Blackfield Gems. Mužstvo se po čase v partě vystřídalo, pár lidí odešlo, některé tváře zase přišli. Po první méně úspěšné sezóně roce 2021/22 se tým vrací silnější, motivovanější a plný naděje na budoucí úspěchy.

Stále jsme parta mladých borců, kteří mají radost z fotbalu. Pokud Vás baví fotbal stejně jako nás, přijďtě se podívat !

Za Blackfield Gems,

prezident klubu, realizační tým a celé mužstvo,

Forza Blackfield Gems !