Blackfield Gems: Ohlédnutí za První Polovinou Sezóny 2023/24 v 5. gastroshop24.cz Lize

Brněnský malý fotbal ožívá každý víkend na hřišti, a mezi týmy, které v této sezóně září, patří i Blackfield Gems. Zatímco tabulka ligy nerozhodla o jejich vysokém postavení, individuální výkony hráčů ukazují, že v týmu je talent na každé pozici.

Střelci Gólů: Supek Michael Nadále Dominuje

Blackfield Gems může pyšně hledět na svého hráče Supek Michaela, který v první polovině sezóny nastřílel úctyhodných 16 gólů v 11 zápasech. Tím se stal nejlepším střelcem klubu, následovaný Pitrunem Martinem s 7 góly a Matyskou Lukášem s 4 góly.

Top 3 Střelci Blackfield Gems:

  1. Supek Michael – 16 gólů
  2. Pitrun Martin – 7 gólů
  3. Matyska Lukáš – 4 góly

Přihávači na Gól: Štalmach Adam na Špici

V kategorii asistencí vyniká Štalmach Adam, který přidal 5 asistencí ve 8 zápasech. Pitrun Martin a Supek Michael také přispěli 5 a 4 asistencemi.

Top 3 Přihávači Blackfield Gems:

  1. Štalmach Adam – 5 asistencí
  2. Pitrun Martin – 5 asistence
  3. Supek Michael – 4 asistence

Celkový Přehled

Celkově je první polovina sezóny pro Blackfield Gems úspěšná, i když se momentálně nacházejí na 9. místě v tabulce. Supek Michael s podporou svých spoluhráčů ukazuje, že tým má potenciál dosáhnout na vyšší pozice.

Zbývající část sezóny

Blackfield Gems a jejich fanoušci se nyní těší na zbytek sezóny. S takovýmto týmem plným talentovaných hráčů mohou překvapit a přijít s výsledky, které změní tabulku a přinesou radost jejich oddaným příznivcům.

Sledujte Blackfield Gems na cestě k vítězství a případnému postupu na vyšší úroveň brněnského malého fotbalu!

Čtěte dál

PředchozíDalší